Sztuczna inteligencja a program do faktur  - pracuj mądrze, nie ciężko!

Sztuczna inteligencja a program do faktur - pracuj mądrze, nie ciężko!

Sztuczna inteligencja (AI) nie jest rozwiązaniem zarezerwowanym jedynie dla kosztownych i bardzo rozbudowanych systemów ERP wykorzystywanych w dużych formach produkcyjnych i międzynarodowych korporacjach. AI wykorzystano także w Twojej aplikacji do obsługi sprzedaży i magazynu – mpFaktura Online!

Nowoczesny program do faktur

Decydując się na mpFaktura masz do wyboru 3 opcje:

  • aplikacja desktopowa (instalowana na komputerze) z bazą danych lokalną (na komputerze użytkownika) lub zdalną – w chmurze lub na serwerze
  • aplikacja desktopowa z bazą danych w chmurze bsxCloud
  • aplikacja w wersji online – dostępna wprost z przeglądarki internetowej

Wybierając wersję z bazą danych w chmurze bsxCloud lub aplikację online – otrzymujesz możliwość logowania się do przeglądarkowej wersji aplikacji, a tam czeka na Ciebie wiele funkcjonalności wspieranych przez sztuczną inteligencję – AI.

Wystarczy, że jednym kliknięciem uruchomisz Lori – asystenta AI – i poprosisz ją o wykonanie określonych czynności.

Co potrafi AI w programie do faktur?

Sztuczna inteligencja znacznie usprawni Twoją codzienną pracę w aplikacji mpFaktura Online. Lori możesz zlecić:

  1. Dodawanie zadań do kalendarza.
  2. Wysyłanie wiadomości sms/ e-mail do kontrahenta
  3. Wyszukanie w bazie danych odpowiednich kontrahentów czy dokumentów.
  4. Generowanie dokumentów handlowych, magazynowych itp.
  5. Analizę danych zgromadzonych w bazie danych i podawanie różnego rodzaju zestawień, np. najlepiej sprzedających się produktów w danym miesiącu.

AI w aplikacji do obsługi firmy – hit czy marketingowe hasło?

Asystent AI (Lori) pomoże wykonać określone czynności w programie, znacznie ułatwiając jego obsługę i przyśpieszając wyszukiwanie i analizę konkretnych informacji z bazy danych mpFaktura Online. W dodatku może być nieocenionym wsparciem podczas nauki obsługi oprogramowania, wdrażania nowego pracownika oraz pracy osób z niepełnosprawnościami. Co ważne wiedza i umiejętności Lori z jednej strony koncentrują się wokół aplikacji mpFaktura - obsługi oprogramowania i efektywnej codziennej pracy w tym rozwiązaniu, z drugiej strony - Lori, aby odpowiedzieć na Twoje pytanie, nie będzie ograniczać się do bazy danych aplikacji.

Jak obsługiwać Lori?

Aby uruchomić Lori, kliknij klawisz F11 na klawiaturze lub wybierz ikonkę robota i w ten sposób wywołasz chat z Lori. Spokojnie, korzystanie ze sztucznej inteligencji w aplikacji do faktur mpFaktura nie wymaga żadnych specjalnych umiejętności. Do Lori wystarczy napisać używając naturalnego języka – w ten sam sposób, w jaki komunikowałbyś się, np. ze współpracownikiem.

To Ty decydujesz, czy zaprosić sztuczną inteligencję do swojego zespołu!

Udostępnij